Kadın Davasının Gülen

Dilek Bektaş Esenler

Başarılı bir Gayrimenkul & Yatırım danışmanı olarak, sık sık kariyerimi ve geçmiş tecrübelerimi merak edenler oluyor. Onun için bugünkü analiz ve iş bitirme yeteneğim nereden geliyor sizlerle paylaşmak istedim.

 

25 yıllık kurumsal çalışma hayatımda müşterim olan yüzlerce orta ve büyük ölçekli şirketi; ekiplerimle beraber, hedeflerimize doğru yönetmiştim. Bu yolda, değerlerimden ödün vermeden ve sistemli çalışmalarım sayesinde hizmet sektöründe zor bulunan %98’lik bir müşteri bağlılığını sağlamıştım.

 

Bodrum’daki yeni kariyerimi, bu profesyonel tecrübelerimi ve değerli network bağlantılarımı en iyi şekilde değerlendirebileceğim Gayrimenkul Danışmanlığı alanında devam ettirmeye karar verince bugüne kadar yaptığım her işte olduğu gibi kendimi %100 bu işe adadım. Önce yurt içinde ve yurt dışında gerekli eğitimleri aldım.. Gayrimenkul Danışmanı ve Mortgage Broker sertifikasyonlarımı başarıyla tamamladım.

 

Devamında, iş disiplinim, müşteri ve projeyi iyi analiz etme yeteneğim, iş geliştirme kabiliyetim ve yüksek sorumluluk duygum kısa zamanda emlak piyasasında da  fark yaratmamı ve başarıya ulaşmamı sağladı.

 

İnsanların, Bodrum’da “Hayallerindeki Yaşam”ı kurmalarına yardımcı olma mutluluğu yaşarken aynı zamanda saygı duyulan ve yüksek volume’lu iş bitirme kapasitesine ulaşmış bulunuyorum.

 

Bu yetenek ve deneyimlerimi artık seçkin müşterilerime sunmaktan gurur duyuyorum.

Modern ev

Amacım

Müşterilerimin, hayat boyu gayrimenkul & yatırımlarını emanet ettikleri ve herkesten çok güvendikleri yatırım & gayrimenkul danışmanı olmak. Onların hayallerine giden yolun emin adımlarla inşaasına, etkin sonuçlar elde ederek yardımcı olmak.”

• Mevcut hali değil, potansiyeli görebilirim. Kutunun dışında düşünerek, iş geliştirme yapar daha efektif proje oluştururum.

• Sahip olduğum değerlerim, inanç, dürüstlük, empati, insana değer verme, başarılı olma  benim en kıymetlilerimdir. İşimde de  bu değerlerle yol alır ve bu doğrultuda severek çalışırım.

• Sizi dinler, ihtiyaçlarınızı anlar ve önceliklerinizi belirleyip bu bilgiler ışığında sizin yatırımlarınızı yönetirim.

• Piyasada koşullarını ve yatırımları en doğru şekilde okuyarak sizin adınıza  en doğru alışverişi, en iyi fiyata en doğru zamanda sağlarım.

• Kendimi daima ölçülebilir tutar, hep daha iyi hedefleri kovalarım;

• Gayrimenkullerin satışları  piyasaya çıkış  fiyatlarının ortalama %10-15 altında sonuçlanırken, gerçekleşen  satışlarımda  piyasaya çıkış rakamının  %3,69 altında finalize olmuştur.

• Çünkü pazar hakimiyetim sayesinde ana en doğru portföyü bulup çıkartıp, en iyi fiyata alıyorum.. Bu başarı da bana referans kanalları üzerinden yeni iş olarak dönüyor.

Modern ev

Genelde yetkisi alınan portföylerin satışa dönüş oran ortalaması %30-40 iken, şu ana kadar benim satış oranım ise %85 dir.