High Life

Yalıkavak

Satılık

Lütfen Arayın / Please Call

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8

Detaylar

Mülk Tipi

Malikane

Oda Sayısı

6

Banyo Sayısı

7

İletişim

Bora Esenler

0 533 498 1100

Metrekare

510

Kat Sayısı

3

Bina Yaşı

Açıklama

Yalıkavak’ta lüks yaşamın zirvesine hoş geldiniz.
Bodrum’da hayatın çoğu dış alanlarlarda geçtiği için, havuz başı, yemek alanı, bar, oturma alanı ve bahçe özel olarak tasarlanmış ve harika bir mermer işçilikle taçlandırılmıştır. Açık alandan mutfağa geçiş ile yaşan akıcı hale getirilmiştir.
İçerideki yüksek tavanlı salon, ve merdivenle bağlanan yatak odaları, müzik odası, sauna vs size yaz/kış konforlu bir yaşam sunuyor.
Ayrı müştemilat odaları ile toplamda 6+2 ve ekstra depo alanları sağlanmış bu villada ihtiyacınız olan her şey düşünülmüştür.

Detaylı bilgiler için portföyün danışmanı ile iletişime geçiniz..
--
Welcome to the pinnacle of luxury life in Yalıkavak.
Since most of life in Bodrum takes place outside, the poolside, dining area, bar, sitting area and garden are specially designed and crowned with a wonderful marble workmanship. Living has been made fluent with the transition from open space to kitchen.
The hall with high ceilings inside, bedrooms connected by stairs, music room, sauna etc. offer you a comfortable life in summer and winter.
With separate outbuilding rooms, a total of 6 + 2 and extra storage areas are provided in this villa, everything you need has been considered.

For detailed information, please contact the consultant of the portfolio.

Daha fazlası için

sahibinden.com-logo.jpg

adresimizi ziyaret edebilirsiniz.