IMG_20180811_172018_031.jpg

+90 542 532 4831

LinkedIn - Gri Çember

...

Berkay Aktürk

Ekibimizin en genç parçası Berkay, tüm işlemlerimize ve müşterilerimize sınırsız bir enerji katıyor. İstanbul’da doğup büyüdü ve Pertevniyal Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans hayatına Düzce Üniversitesi’nin Mimarlık bölümünde devam etti. Henüz öğrenciyken yaz tatillerini San Antonio ve Londra’da çalışarak değerlendiren genç paydaşımız, İtalya, İngiltere, Çekya, İskoçya gibi Avrupa ülkelerini ve 20’den fazla ABD şehrini ziyaret etme fırsatı buldu. Tutkulu ve sorumluluk sahibi kişiliğiyle, Mimarlık eğitimini sosyal ve başarılı bir şekilde tamamladı.  Genç bir mimar olarak çalışma hayatına başladığı dönemde, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Proje Yönetimi lisansüstü programına %5’lik dilime girerek hak kazandı. Lisansüstü ve iş hayatını bir arada başarıyla sürdüren Berkay, İstanbul’daki son projesinin tamamlanmasının ardından 2020’nin altıncı ayında Ege’nin incisi Bodrum’a gelip ekibimize katıldı.

 

Eğlenceli karakteri ve dinamik hallerinin yanında küçük yaşlarından bu yana okullarını spor ve müzik yarışmalarında temsil eden Berkay ayrıca çok iyi bir gitarist! Haftasonları onu sahilde gitar çalarken, Yalıkavak Marina’da basketbol oynarken veya Bodrum’un keyifli köşelerinde bulabilirsiniz.

 

Yaratıcı çözümleri, güvenilirliği ve samimiyeti ile tanıdığımız Berkay, yüksek motivasyonu, kuvvetli iletişimi ve renkli kişiliğiyle sizlere her türlü desteği sağlamak, hayalinizdeki evi sizlere sunmak için Bodrum Dream Homes’ta sizleri bekliyor..!

Ağımıza Katılın

Bodrum'un güncel pazar eğilimlerinden ve fırsatlardan haberdar olun !