Bodrum - Gümüşlük, Denize Sıfır Özel Plajlı Elit Flat 4+2

Gümüşlük, Koyunbaba

Satılık

Lütfen Arayın / Please Call

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/19

Detaylar

Mülk Tipi

Residence

Oda Sayısı

4

Banyo Sayısı

5

İletişim

Bora Esenler

0 533 498 1100

Metrekare

225

Kat Sayısı

1

Bina Yaşı

3

Açıklama

Bodrum'un en güzel günbatımının seyredileceği bu daire, yenilikçi İtalyan mimarlık anlayışının sunduğu denize sıfır elit yaşamı size getiriyor.
Ege’nin maviliğine dalıp, Bodrum’un en temiz sularında yüzebilir, evinizde manzarayı içinize çekip kitabınızı okuyabilirsiniz. Yada sosyal tesiste komşularınızla buluşup aktivitelerinizi planlayabilirsiniz.
Yalıkavak veya Gümüşlük'ten kolayca ulaşacağınız evinizde full residanz hizmeti de alabilirsiniz.
Proje teslimi açık avlu ile 4+2 olan bu güzel evimiz, iç mimarımız ile ergonomik olarak geliştirildi ve dört mevsim yaşanmak üzere tasarlandı.
Modern çizgilerin, Ege’nin mavisiyle kuçaklaştığı bu kaliteli ve şık evimiz, aradığınız konforu bulmanız için sizi bekliyor.
--
This apartment, where Bodrum's most beautiful sunset will be watched, brings you the elite life by the sea offered by innovative Italian architecture.
You can dive into the blue of the Aegean, swim in the cleanest waters of Bodrum, breathe the view in your home and read your book. Or you can meet with your neighbors at the social facility and plan your activities.
You can also get full residence service at your home, which you can easily reach from Yalıkavak or Gümüşlük.
This beautiful house, which is 4 + 2 with an open courtyard, has been developed ergonomically with our interior architect and is designed to live in four seasons.
Our quality and stylish home, where modern lines embrace the blue of the Aegean, is waiting for you to find the comfort you are looking for.

Daha fazlası için

sahibinden.com-logo.jpg

adresimizi ziyaret edebilirsiniz.