Dilek Bektaş Esenler

Başarılı bir Gayrimenkul & Yatırım danışmanı olarak, sık sık kariyerimi ve geçmiş tecrübelerimi merak edenler oluyor. Onun için bugünkü analiz ve iş bitirme yeteneğim nereden geliyor sizlerle paylaşmak istedim.

 

25 yıllık kurumsal çalışma hayatımda müşterim olan yüzlerce orta ve büyük ölçekli şirketi; ekiplerimle beraber, hedeflerimize doğru yönetmiştim. Bu yolda, değerlerimden ödün vermeden ve sistemli çalışmalarım sayesinde hizmet sektöründe zor bulunan %98’lik bir müşteri bağlılığını sağlamıştım.

 

Bodrum’daki yeni kariyerimi, bu profesyonel tecrübelerimi ve değerli network bağlantılarımı en iyi şekilde değerlendirebileceğim Gayrimenkul Danışmanlığı alanında devam ettirmeye karar verince bugüne kadar yaptığım her işte olduğu gibi kendimi %100 bu işe adadım. Önce yurt içinde ve yurt dışında gerekli eğitimleri aldım.. Gayrimenkul Danışmanı ve Mortgage Broker sertifikasyonlarımı başarıyla tamamladım.

 

Devamında, iş disiplinim, müşteri ve projeyi iyi analiz etme yeteneğim, iş geliştirme kabiliyetim ve yüksek sorumluluk duygum kısa zamanda emlak piyasasında da  fark yaratmamı ve başarıya ulaşmamı sağladı.

 

İnsanların, Bodrum’da “Hayallerindeki Yaşam”ı kurmalarına yardımcı olma mutluluğu yaşarken aynı zamanda saygı duyulan ve yüksek volume’lu iş bitirme kapasitesine ulaşmış bulunuyorum.

 

Bu yetenek ve deneyimlerimi artık seçkin müşterilerime sunmaktan gurur duyuyorum.

Modern ev

Amacım

Müşterilerimin, hayat boyu gayrimenkul & yatırımlarını emanet ettikleri ve herkesten çok güvendikleri yatırım & gayrimenkul danışmanı olmak. Onların hayallerine giden yolun emin adımlarla inşaasına, etkin sonuçlar elde ederek yardımcı olmak.”

Neden Ben?

• Mevcut hali değil, potansiyeli görebilirim. Kutunun dışında düşünerek, iş geliştirme yapar daha efektif proje oluştururum.

• Sahip olduğum değerlerim, inanç, dürüstlük, empati, insana değer verme, başarılı olma  benim en kıymetlilerimdir. İşimde de  bu değerlerle yol alır ve bu doğrultuda severek çalışırım.

• Sizi dinler, ihtiyaçlarınızı anlar ve önceliklerinizi belirleyip bu bilgiler ışığında sizin yatırımlarınızı yönetirim.

• Piyasada koşullarını ve yatırımları en doğru şekilde okuyarak sizin adınıza  en doğru alışverişi, en iyi fiyata en doğru zamanda sağlarım.

    • Kendimi daima ölçülebilir tutar, hep daha iyi hedefleri kovalarım;

    • Gayrimenkullerin satışları  piyasaya çıkış  fiyatlarının ortalama %10-15               altında sonuçlanırken, gerçekleşen  satışlarımda  piyasaya çıkış rakamının         %3,69 altında finalize olmuştur.

• Çünkü pazar hakimiyetim sayesinde ana en doğru portföyü bulup çıkartıp, en iyi fiyata alıyorum.. Bu başarı da bana referans kanalları üzerinden yeni iş olarak dönüyor.

 • Satın alma ve ya satış dahil tüm yatırım konularında yalnızca kendi danışman grubumuz değil rakip firma ve diğer gruplarla da iletişim halinde tüm kanalları dahil ederek servis veririm. Böylece Pazara hakim olup sonuca gitmek kolay ve hızlı olur.
   • Sürekli piyasa ve iş bilgisi know how’ımı geliştiririm. Bu konuda yurt içi       yurtdışı eğitim ve seminerlere katılır kendimi geliştiririm.
   • Elimden gelenin en iyisini yapma hırsı ve başarma duygusuyla çalışırım.       Hiç durmadan ne aşamadayım daha iyi nasıl yapılabilirim diye sorgularım.

 • Daima disiplinli, dürüst  ve sonuç odaklı  çalışmalarım  müşterilerimin bağlılığını ve güvenini kazandırır. Artan ve sürekliliği olan iş ve başarıyı da beraberinde getirir.

Modern ev

Genelde yetkisi alınan portföylerin satışa dönüş oran ortalaması %30-40 iken, şu ana kadar benim satış oranım ise %85 dir.

Dilek Bektaş Esenler

As a successful Real Estate and Investment consultant, I am often asked about my career and past experiencse. For this reason, I wanted to share with you today where my analysis and finishing skills come from.

During my 25 years of corporate work life; I managed teams and hundreds of medium and large companies that have been my clients towards our set goals. In this way, without compromising my values ​​and systematic work, I have achieved a 98% customer loyalty that is difficult in the service sector.

When I decided to continue my new career in Bodrum in the field of Real Estate Consultancy, where I could make the most of my professional experience and valuable network connections, I devoted myself 100% to all this. First I received the necessary trainings in Turkey and abroad. I successfully completed my Real Estate Consultant and Mortgage Broker certifications.

Subsequently, my business discipline, ability to analyze customer and project well, my ability to develop business and high sense of responsibility enabled me to make a difference and succeed in the real estate market in a short time.

While I am happy to help people build “The Life of Their Dreams” in Bodrum, I have also achieved the respect and high volume finishing capacity.

I am proud to present these talents and experiences to my distinguished customers.

Modern ev

My Objective

To be the investment & real estate consultant where my clients entrust their lifelong real estate & investments and trust them more than anyone else. Helping the construction of the road to their dreams with effective results.

Why Me?

 • I can see the potential, not the present. Thinking outside the box, business development makes more effective project.

 • My values, belief, honesty, empathy, caring for people, being successful are my most precious. I work with these values ​​in my work and I love to work in this direction.

 • I listen to you, understand your needs and identify your priorities and manage your investments in the light of this information.

 • By reading the conditions and investments in the market in the most accurate way, I provide the right shopping on your behalf at the right time at the best price.

 • I always keep myself measurable and always pursue better goals;
   • Real estate sales are generally finalized on average 10-15% below the   market launch prices, while my sales were finalized at 69% below the   market launch figure
   
  • Because of my dominance in the market, I find the right portfolio and         get   the best price.. This success brings new business to me through         the   reference channels.

 • I provide services in all investment matters, including buying and selling, by including all channels in communication with not only our own consultancy group but also competitor companies and other groups. Thus, it is easy and fast to dominate the market and to reach the result.
  • I constantly develop my market and business know-how. I participate in        domestic and international trainings and seminars on this subject and          develop myself.
   
  • I work with the ambition and accomplishment to do my best. I constantly     question what stage can I do better.

 • Always my disciplined, honest and result-oriented works bring the loyalty and trust of my customers. It brings with it increasing and continuous business and success

Modern ev

In general, 30-40%, of all authorized portfolios turns into sales, so far my sales rate is 85%.

© 2021 Bodrum Dream Homes Real Estate & Brokerage. Tüm Hakları Saklıdır.

 • sahibindenicon
 • Instagram
 • YouTube